​ TÜYAP ADANA İNŞAAT FUARLARI 13'ÜNCÜ KEZ ZİYARETÇİLERİNE KAPILARINI AÇTI

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 13-17 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat - Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geliyor. Geçen yıl 41 bin 356 profesyonel ziyaretçiyi tek bir çatı altında toplayan, TÜYAP Adana İnşaat Fuarları, kapılarını ziyaretçilerine açtı. 

Çukurova’nın önemli inşaat firmalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir noktasından da katılımcıları ağırlayan Fuarların açılış törenine; TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, AKAMDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karslıoğlu,  AYAMDER Başkanı Nadir Vurankaya, Mimarlar Odası Adana Şube Başkanı Ozan Tüzün, Çukurova Fuarcılık Genel Müdürü Burak İnceoğlu, kaymakamlar, belediye başkanları, çok sayıda kurum, kuruluşun  ve temsilcisi katıldı.
 
İzolasyondan tesisata, boyadan vitrifiye ürünlerine, çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, kapı ve pencereden ısıtma soğutma sistemlerine kadar pek çok firma temsilcisini bir araya getiren Fuarlar, Türkiye’nin birçok illinden gelecek inşaat mühendisleri, makine mühendisleri, mimarlar, müteahhitler ve iş adamlarını tek bir çatı altında topluyor. TÜYAP 13. Adana İnşaat Fuarları, yurtdışından da Irak, Umman, Azerbaycan, Gürcistan, Tataristan ve Kıbrıs’dan ilgili alım heyetlerini fuarlarda ağırlayarak yeni iş bağlantılarının kurulmasına olanak sağlıyor.
 
4 gün boyunca etkinlik düzenlenecek
13. Adana İnşaat Fuarlarında 4 gün boyunca bir dizi etkinlikler de düzenlenecek. Çukurova Belediyeler Birliği 13 Şubat tarihlerinde gün boyunca belediye başkanlarının katılımıyla “Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı”  düzenleyecek.
 
Adana İnşaat Mühendisleri Odası işbirliği ile 16-17 Şubat tarihlerinde 2 gün boyunca “Türkiye Bina Deprem Yönetmelik, Sismik İzalasyon, Onarım ve Koruma Sistemleri, Performan Grout Harçları, Su Yalıtım” konularında seminerler düzenlenecek.
 
16 Şubat Cumartesi günü Fuar Merkezi’nde İnşaat Magazin Dergisi tarafından 2. Marka Şehir Adana Paneli gerçekleştirilecek. Belediye başkanlarının konuşmacı olarak katılacağı Panelde Adana’nın marka şehir olma yolundaki adımları konuşulacak.
 
TÜYAP Adana İnşaat Fuarları 13-16 Şubat 2019 tarihlerinde 10.00 ila 20.00 arasında 17 Şubat 2019 tarihinde 10.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Fuardaki etkinlikler hakkında bilgi almak için ilgililer http://adanainsaatfuari.com/  adresini ziyaret edebilir.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN