KoronaVirüs (2019-nCoV) Bilgilendirmesi

Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler; 
Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.
Bu sebeple Çin anakarasındaki Hubei eyaletinde, Wuhan şehrinde görülen koronavirüs salgını hakkındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)  ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönlendirmelerine uyuyoruz.

​Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

TÜYAP ADANA İNŞAAT FUARLARI 13'ÜNCÜ KEZ KAPILARINI AÇIYOR

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü 13-17 Şubat 2019 tarihleri arasında, 13'üncü kez düzenlenen TÜYAP Adana İnşaat - Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geliyor. Geçen yıl 41 bin 356 profesyonel ziyaretçiyi tek bir çatı altında toplayan, TÜYAP Adana İnşaat Fuarları, Türkiye’nin dört bir noktasından katılımcıları ağırlamaya hazırlanıyor. İzolasyondan tesisata, boyadan vitrifiye ürünlerine, çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, kapı ve pencereden ısıtma soğutma sistemlerine kadar pek çok firma temsilcisini bir araya getiren Fuarlar, 13 Şubat’ta TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

​ TÜYAP ADANA İNŞAAT FUARLARI 13'ÜNCÜ KEZ ZİYARETÇİLERİNE KAPILARINI AÇTI

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 13-17 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat - Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geliyor. Geçen yıl 41 bin 356 profesyonel ziyaretçiyi tek bir çatı altında toplayan, TÜYAP Adana İnşaat Fuarları, kapılarını ziyaretçilerine açtı. 

TÜYAP ADANA İNŞAAT FUARLARINA GERİ SAYIM BAŞLADI

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 15-18 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat- Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geliyor. Çukurova’nın önemli inşaat firmalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir noktasından da katılımcıları ağırlamaya hazırlanan Fuarlar için geri sayım başladı. Geçen yıl 40 bin 267 profesyonel ziyaretçiyi Fuarda ağırladıklarını belirten TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Bu yıl Fuarlarımıza daha fazla ziyaretçi bekliyoruz. Tüm ilgilileri 15-18 Şubat tarihlerinde düzenleyeceğimiz 12. TÜYAP Adana İnşaat Fuarımıza davet ediyorum” dedi.

TÜYAP ADANA 12. İNŞAAT FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 15-18 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat - Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geliyor. Çukurova’nın önemli inşaat firmalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir noktasından da katılımcıları ağırlayan Fuar,  kapılarını ziyaretçilerine açtı. Geçen yıl 40 bin 267 profesyonel ziyaretçiyi Fuarda ağırladıklarını belirten TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Bu yıl Fuarlarımıza yoğun bir ilgi bekliyoruz. Yurt içi ve yurt dışı alım heyetleri ile fuarımızdaki katılımcılarımızı buluşturuyoruz. Tüm ilgilileri 4 gün sürecek Fuarımıza davet ediyoruz” dedi.

TÜYAP ADANA 12. İNŞAAT FUARI 41 BİN 356 PROFESYONEL ZİYARETÇİ AĞIRLADI

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 15-18 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat - Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geldi. Çukurova’nın önemli inşaat firmalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir noktasından da katılımcıları ağırlayan Fuar,  41. 356 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Ziyaretçi oranının geçen seneye göre arttığını söyleyen TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Bu yıl İnşaat fuarımız geçen yıla oranla yüzde 6,7 oranında büyüme gösterdi. Ziyaretçi sayımızda da artış yaşandı. Fuarımızda yurt dışı bağlantıları kurmak isteyen firmalarımız için de yabancı alım heyetlerimizi yüzde 100 arttırdık. Önümüzdeki yıl çıtayı daha yukarıya taşıyarak fuarlarımızı uluslararası seviyeye ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI BAŞLIYOR!

TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 16 – 19 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları ile sektörü tek çatı altında topluyor.

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI BAŞLIYOR!

Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 16 - 19 Şubat 2017  tarihleri arasında düzenlenecek Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları ile sektörü tek çatı altında topluyor.