15. Adana İnşaat Fuarı beraberinde; 14. Adana Isıtma, soğutma, havalandırma, klima (IHS) Fuarı ve Güneş Enerji Sistemleri Özel Bölümü ile Tüyap Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde tüm sektör temsilcileri bir araya geliyor. Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. ve DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhitleri Birlikleri Federasyonu) işbirliği ile gerçekleştirilecek fuarlara neden katılmanız gerektiğini aşağıda inceleyebilirsiniz.

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK BULUŞMASINDA YERİNİZİ ALIN!

Yerli ve Yabancı Sektör Profesyonelleriyle Bir Araya Gelin

Adana İnşaat Fuarı, inşaat sektöründe önde gelen yerli ve yabancı profesyonelleri bir araya getiriyor. Adana İnşaat Fuarı, katılımcılara sektör profesyonelleri, potansiyel müşteriler ve iş ortaklarıyla doğrudan etkileşim kurma fırsatı sunuyor. Bu fırsatı değerlendirerek, yerel ve global düzeyde tanınmış isimlerle ağınızı genişletebilir, sektörel bilgi alışverişinde bulunabilir ve potansiyel iş ortaklıkları kurabilirsiniz.
 

Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtın

Adana İnşaat Fuarı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi geniş bir kitleye etkili bir şekilde tanıtma imkânı sunuyor. Ürün ve hizmetlerinizin yanı sıra markalarınızı ve işletmenizi de daha geniş kitlelere ulaştırmanızı sağlayacak fuar sayesinde, potansiyel müşterilerin portföyünüzde yer alan ürünleri yerinde inceleyip deneyimlemesini sağlayın, ürünlerinizle ilgili bilgilendirmeler yapın. Ürün ve hizmet demolarınızla sektörün önemli karar vericilerine ulaşarak ticaret potansiyelinizi artırın.

Doğrudan Satış ve İş Anlaşmaları Yapın

Adana İnşaat Fuarı, doğrudan satış yapma ve müşteri portföyünüzü geliştirme fırsatı sunarak işletmenizin ticari başarısını artırmanız için mükemmel bir ortam sağlıyor. Fuar sırasında ve sonrasında yapabileceğiniz satışlar ile işletmenizin büyümesine katkı sağlayın. Satınalma karar vericilerini satış kanallarınıza, bayilerinize ve distribütörlerinize yönlendirin. Potansiyel müşterilere bilgi verip ihtiyaçlarını anlayarak uzun vadeli ilişkiler kurun ve gelecekteki satış fırsatları yaratmak için fuarda yerinizi alın.

Sektörün Yerel Gelişimine Katkı Sağlayın

Adana İnşaat Fuarı, bölgenin kalkınma süreçlerinde etkili bir rol oynamanızı sağlıyor. Adana İnşaat Fuarı ile yerel müteahhitler, TOKİ satın alma uzmanları ve diğer sektör paydaşlarıyla bir araya gelebilir, bölgesel projelerde yer alıp bölgenin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Sektöre Rekabet Gücünüzü Gösterin

Adana İnşaat Fuarı sektördeki rekabet gücünüzü göstermek için uygun alan sunar. Standınız aracılığıyla, sektöre yönelik inovasyonlarınızı ve sağladığınız katkıları sergileyerek ziyaretçilere firmanızın gücünü ve güvenilirliğini gösterebilirsiniz. Ayrıca geçmiş başarılarınız ve referanslarınız ile firmanızın kalitesini ve profesyonelliğini ön plana çıkarabilirsiniz.

FUAR KAPSAMINI İNCELEYİN