15. Adana İnşaat Fuarı beraberinde; 14. Adana GES Fuarı   20-23 Şubat 2025 tarihleri arasında TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde tüm sektör temsilcileri bir araya getiriyor. TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhitleri Birlikleri Federasyonu) işbirliği ile gerçekleştirilecek fuarları neden ziyaret etmeniz gerektiğini aşağıda inceleyebilirsiniz.


ÜCRETSİZ ONLINE BİLETİNİZ BURADA

ADANA İNŞAAT FUARI 2025'İ ZİYARET ETMEK İÇİN 5 NEDEN

Geniş Ürün Yelpazesini Keşfedin

Adana İnşaat Fuarı, inşaat sektöründeki geniş ürün yelpazesini bir araya getirerek sektörün çeşitliliği keşfetmek isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. Adana İnşaat Fuarı, öncü konumdaki firmaların sunduğu geniş ürün yelpazesini sergileyerek inşaat malzemelerinden yapı ekipmanlarına, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima (IHS) sistemlerinden güneş enerji çözümlerine kadar birçok alandaki ürünleri bir araya getiriyor. Birbirinden farklı ürünler ve hizmetler sunan tedarikçileri ve çözüm ortaklarını bir arada inceleme fırsatını kaçırmamak için Adana İnşaat Fuarı'nı ziyaret edin. Sürdürülebilir inşaat uygulamalarını, inovatif çevre dostu çözümleri ve sektöre yön veren trendleri yakından gözlemleyin.

Yeni Tedarikçileri Keşfedin

Adana İnşaat Fuarı, yeni iş bağlantıları kurmak ve sektörde büyümek isteyen tüm ziyaretçiler için önemli bir fırsat sunuyor. Fuar kapsamında, inşaat malzemeleri, yapı ekipmanları, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima (IHS) ve güneş enerji sistemleri gibi sektördeki tüm firmalar yer alıyor.Fuar kapsamında ürünlerini ve hizmetlerini sergileyecek çözüm ortaklarını keşfederek, işletmenizi ve hizmetlerinizi geliştirin. İş süreçlerinizi kolaylaştıracak ve maliyetlerinizi azaltacak inovatif ürünler ve çözümler sunan tedarikçileri iş ağınıza katmak müşterilerinize daha iyi hizmet vermenizi sağlar. Adana İnşaat Fuarı boyunca düzenlenecek olan özel etkinlikler ve networking alanları sayesinde sektördeki diğer profesyonellerle doğrudan iletişim kurma şansı yakalayın. İhtiyaçlarınıza yönelik yeni iş bağlantıları kurmak ve doğru tedarikçilerle iletişim kurabilmek için Adana İnşaat Fuarı'nı kaçırmayın.

Sektörün Nabzını Tutun 

Adana İnşaat Fuarı, güncel gelişmeleri takip etmek, sektördeki değişimleri fark etmek ve rekabet analizi yapmak isteyenler için önemli bir alan sunmaktadır. Adana İnşaat Fuarı, ziyaretçilere sektördeki yeni eğilimleri keşfetme fırsatı sunarak, değişen malzeme içeriklerini ve teknolojik ihtiyaçları anlamalarına yardımcı oluyor. Adana İnşaat Fuarı'nı ziyaret ederek, sektörün nabzını tutabilir, gelecekteki projeleriniz için uygun stratejiler oluşturabilir ve işletmenizi sektördeki dinamiklere uygun şekilde geliştirebilirsiniz. Ayrıca, fuar sayesinde rakiplerinizin stratejilerini gözlemleyebilir ve işinize doğru yön verecek analizler yapabilirsiniz.


 

Yenilikleri İlk Siz Keşfedin

Adana İnşaat Fuarı, inşaat sektöründeki en son ve etkileyici teknolojik yeniliklere yer veriyor. Adana İnşaat Fuarı sektörde öncü konumdaki firmaların sunduğu son trendleri, sürdürülebilir inşaat uygulamalarını ve çevre dostu çözümleri bir araya getirerek, ziyaretçilere özel bir deneyim sunuyor.Fuarda yer alan önde gelen firmaların standlarını ziyaret ederek, sektördeki en yeni teknolojik gelişmeleri keşfetme şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca, sürdürülebilir inşaat uygulamaları ve çevre dostu çözümler hakkında bilgi alarak, işinizi bu yeniliklere uygun şekilde geliştirebilirsiniz.

Eğitim Seminerlere Katılın

Adana İnşaat Fuarı dört gün boyunca sürecek eğitici seminerlerle sizleri ağırlıyor. Bu özel seminerlerle sektörün kritik konularını ve güncel gelişmelerini sektör profesyonellerinden öğrenme şansı sunuyor. Bunun yanı sıra, bilim köşesinde sektöre dair son teknoloji ürünleri uygulamalı olarak görme imkanı sunuyor. Adana İnşaat Fuarı'nda düzenlenen dört gün boyunca sürecek eğitim seminerler ile sektördeki güncel gelişmeleri anlama, kendini geliştirme ve iş stratejilerinizi güçlendirme imkanını kaçırmayın.

  HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN