FUAR HAKKINDA

Isıtma, soğutma, havalandırma ve güneş enerjisi gibi alanlarda inovasyon ve yenilik, inşaat sektörünün geleceğini şekillendiriyor. Bu güçlü sektörün öncü fuarlarından biri olan Adana İnşaat - IHS Fuarları ve Güneş Enerjileri Özel Bölümü sektördeki en son teknolojik gelişmeleri, yenilikçi çözümleri ve geleceğin vizyonunu bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilere önemli iş bağlantıları kurduruyor. Adana'da düzenlenecek bu Fuarlar, sektör profesyonelleri ve ilgili paydaşlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Siz de bu önemli Fuarları, sakın kaçırmayın!

Adana İnşaat – GES Fuarları 

Tarih: 20-23 Şubat 2025
Konum: Adana - TÜRKİYE
Yer: TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>>GES 2025 FUARINI NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ ?

Güneş Enerji Sistemleri Sektörünün Türkiye'deki Yeri

Türkiye’de yenilenebilir enerji alanında Haziran 2023 itibari ile %53 olan kurulu gücün payı, 2035 yılında %65 olarak tahmin ediliyor. Güneş enerjisinin yenilenebilir kurulu güç içinde %53 ile en büyük paya sahip olacağı öngörülüyor. Bununla birlikte, Ulusal Enerji Planı’ndaki dikkat çeken hedefler arasında termal enerjiye bağlılığın azaltılması ve 2030 sonrası içinde elektrik üretiminde yenilenebilir enerji payının sürdürülebilir bir şekilde artması hedefi ön plana çıkıyor. 2035 yılında Türkiye’nin yıllık elektrik tüketiminin 500 TWs’i aşacağı ve sanayi ile hizmet sektörlerinin Türkiye yıllık elektrik tüketiminin %50’den fazlasını oluşturacağı tahmin ediliyor. Sektördeki inovasyon ve çeşitlilik ile Türkiye'nin küresel pazarda da önemli bir rol kazanıyor.

 

BÖLGESEL VE GÜÇLÜ BİRLİKTELİKLER

Adana GES Fuarı; özellikle ısıtma, soğutma, havalandırma, klima ve güneş enerji sistemleri alanında son teknoloji ürünleri ve hizmetleri sergileyecek birçok önde gelen firma ile birlikte, sektördeki en son gelişmeleri keşfetme fırsatı sunuyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve geleceğin inşaat ve enerji projelerine yön veren çözümleri bir arada görme fırsatını yakalayın!

Adana İnşaat –  GES 2025’e Stantlı Katılım İçin Tıklayın !